Teambuilding Praha

To že paintball paří mezi nejoblíbenější formy teambuildingu všichni ví. Není to pouze z důvodu, že to bezstarostně můžete nandat svému šéfovi, nýbrž díky dynamické a adrenalinové hře můžete pořádně stmelit firemní kolektiv a vytvořit si tak nezapomenutelné zážitky se svými kolegy. Tak co, jdete do toho?

Co nabízíme a kdo jsme

O tom, že jsme skupina profesionálu není pochyb, pyšnit se můžeme s více jak 28ti letou praxí a na kontě máme přes 3500 úspěšně uspořádaných firemních akcí, teambuildingů a vánočních večírků.

Naše večírky nejsou pouze o punči a čokoládové fontáně. My děláme večírky a teambuldingy, na které nezapomenete ještě hodně dlouho po nich. U našich večírků totiž přilétají vrtulníky, jezdí tanky, tancují striptérky a běhají lidé převlečení za medvědy a jezevce. Nebojíme se žádného vašeho nápadu. A pokud je legální, tak jsme pro každou špatnost.

Profesionální a spolehlivé zajištění firemních akcí na našich paintball hřištích nebo vámi zvoleném místě v Praze i po celé ČR.

Zajištění kompletního vybavení pro paintball a servisu pro neomezený počet hráčů (na všech akcích půjčujeme v rámci plného servisu pouze to nejkvalitnější paintballové vybavení).

V našem týmu máme instruktory s dlouholetou praxí, kteří zajistí výklad herních pravidel, zacházení se značkovačem, bezpečnost při hře a provedou vás celou akcí.

Organizace akcí na klíč včetně dopravy, občerstvení, ubytování a dalších služeb dle vašich přání.

Zajištění dalších doprovodných programů a aktivit přímo u nás ve Fun Arena Praha.

Tento web používá ke správnému fungování soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Rozumím Více informací
Zavoláme zpět

Zavoláme Vám zpátky

vzor: +420777099099

Pošlete nám své telefonní číslo a my Vám obratem zavoláme zpět.